Adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškis
Telefonas: 865503232
El. paštas: dalius.n@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalius Nešukaitis
http:/www.bendruomene.lt/svetaine/vilkaviskis

 Spalio 1 d. (sekmadienį) iš centrinės Vilkaviškio aikštės link Uosijos miško išriedėjo tradicinio jau 23-čio žygio  „Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2017“ dalyviai. Tarp užsiregistravusių 243 dalyvių keturi dviratininkai į žygį atmynė sukorę per 80 km, tai Artūras ir Vilius Gribauskai iš Kauno, Linas Nešukaitis iš Domeikavos (šalia Kauno) ir Jūratė Bukauskaitė iš Seinų (Lenkijos). Dviračiais iš Marijampolės (apie 30 km) atvažiavo ir šeši klubo „Mano velo“ nariai, jie, galima sakyti, jau pastovūs mūsų žygių dalyviai.

Žygio pusiaukelėje – Paežerių dvaro sodyboje žygeivius pasitikusi Sūduvos kultūros centro direktorės pavaduotoja Elena Rupeikienė pakvietė aplankyti krašto muziejų ir pasižvalgyti nuo Belvederio bokšto. Aplink Uosijos mišką ir Paežerių ežerą 24 km. nuvažiavę dviratininkai žygį baigė Vilkaviškyje šalia Kultūros centro.

Jauniausias žygio dalyvis 11 mėn. Oskaras Kasulaitis iš Vilkaviškio žygį baigė patogiai įsitaisęs tėčio dviračio priekaboje. Vyriausio žygio dalyvio prizas šį kartą buvo įteiktas dažnai žygiuose dalyvaujančiam  85 metų  Broniui Košubai iš Alvito. Džiaugiamės, kad žygyje dalyvavo daug jaunų šeimų. Jauniausiai savarankiškai važiavusiai Gustei Žvingilaitei iš Antupių penkeri, o pats jauniausias dviratininkas Jonas Kirvaitis iš Marijampolės dar neturi 4,5 metų, Radvilui Valančiui iš Vilkaviškio penkeri sueis po kelių savaičių. Didžiausia žygio šeimyna – 10 asmenų Čėsnų šeimyna iš Karalių, o gausiausia žygio komanda – „LKA keliautojų klubo“  8 žmonių grupė iš Viniaus.

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja žygio organizavimo partneriams, rėmėjams ir pagalbininkams.

Renginys finansuojamas ir iš Vilkaviškio r. savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo fondo.

(Nuotraukos Gintauto Gudaičio) 

Dalius Nešukaitis, vienas iš žygio organizatorių


Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja:

Partneriams:

G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“,

Asociacijai „RŪDYS“,

Danguolės Gudeliauskienės suburtiems jaunimo savanoriams

Rėmėjams:

UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius,

Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.

Už pagalbą dėkojame:

Vilkaviškio policininkams,

Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui

Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui,

Lietuvos Teisininkų Draugijai,

Rimutei ir Gintarui Brokevičiams,

Indrei Lauciūtei už žygio emblemų maketavimą,

Gėlininkei Jolanta Dirgėlienei  už gėles,

žygių operatoriui Gintautui Gudaičiui.

Už turistinė sriubą dėkojame „ūkio“ komandai

Ramutei Miliauskienei, Leonardai Gaurylienei, Ramutei Arnastauskienei, Romualdui Kasnauskui, Irenai Dubickienei, Romui Dulinskui, Loretai Šukaitytei, Vidutei Petrauskienei, Vytautui Lekešiui, Jūratei Drunienei.

Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Vilkaviškio miesto bendruomenė įsikūrė 2005 metais. Nuo 2006 metų bendruomenė organizuoja Vandens šventes, kurios vyksta prie Paežerių ežero ir dviračių žygius, kurie vyksta du kartus per metus - pavasarį ir rudenį. Pavasarinis žygis - "Dviračiu į plukių žydėjimą", paprastai vyksta paskutinį balandžio sekmadienį, o rudeninis - "Dviračiu į auksaspalvį rudenį", rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje.

2011 metų pabaigoje bendruomenė nutarė pagrindinį dėmesį skirti Vilkaviškio miesto įvaizdžio kūrimui bei miesto gatvių, šaligatvių, poilsio ir sveikatingumo infrastruktūros gerinimui.

Kviečiame visus Vilkaviškyje gyvenančius, dirbančius ar iš jo kilusius žmones prisijungti prie bendruomenės veiklos ir kartu kurti savo miestą.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ