Adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškis
Telefonas: 865503232
El. paštas: dalius.n@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalius Nešukaitis
http:/www.bendruomene.lt/svetaine/vilkaviskis

 Rugsėjo 21d. (šeštadienį) į Vilkaviškio miesto bendruomenės suorganizuotą, jau 27-tą, dviračių žygį susirinko 104 dalyviai. Dalyvių registracijos duomenimis iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės aplink Uosijos mišką ir Paežerių ežerą išriedėjo 72 dviratininkai, kiti dalyviai prisidėjo prie renginio organizavimo.

Iš toliausiai į žygį atvyko vilnietė Jurgita Jarašienė. Dviračiu iš Domeikavos, Kauno r. (80 km) atvažiavo Linas Nešukaitis. Žygio šeimynos - Buragai (3 asm.) atmynė iš Rumokų km. (10 km) ir Bakšiai (3 asm.) iš Vilkaviškio. Jauniausi dviratininkai dešimtmečiai Nojus Girskis iš Didvyžių km., Justas Bakšys iš Vilkaviškio ir Ajus Pečiukonis iš Vilkaviškio. Vyriausi žygio dalyviai - Bronius Košuba (87 m.) iš Alvito ir Elena Pranevičienė (81 m.) iš Vilkaviškio. Susibūrę į 10-ties narių komandą, į žygį dviračiais atvažiavo mokiniai iš Sūdavos, Rumokų, Galiakaušių ir Didvyžių kaimų (10÷16 km.), komandos vadovas Ignas Pilipavičius.

Žygio pabaigoje prie Vilkaviškio Kultūros Centro Vilkaviškio bendruomenė tradiciškai dalyvius vaišino turistine sriuba, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti odontologijos klinikos „NEODENTA“ ir bendruomenės įsteigti prizai.

Renginys remiamas pagal Vilkaviškio r. savivaldybės NVO rėmimo programą.

Dalius Nešukaitis, vienas iš žygio organizatorių

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja:

Partneriams:

G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“,  Jaunimo savanoriams.

Rėmėjams: UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius,   Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.

Pagalbininkams:  Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui,  Vilkaviškio policininkams,  Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui.

Taip pat dėkojame: maketuotojai Indrei Lauciūtei, gėlininkei Jolantai Dirgėlienei,  ūkininkei Laimutei Kokanskienei, Kęstučiui Žiemiui.

Už turistinė sriubą dėkojame bendruomenės „ūkio“ komandai.

Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Vilkaviškio miesto bendruomenė įsikūrė 2005 metais. Nuo 2006 metų bendruomenė organizuoja Vandens šventes, kurios vyksta prie Paežerių ežero ir dviračių žygius, kurie vyksta du kartus per metus - pavasarį ir rudenį. Pavasarinis žygis - "Dviračiu į plukių žydėjimą", paprastai vyksta paskutinį balandžio sekmadienį, o rudeninis - "Dviračiu į auksaspalvį rudenį", rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje.

2011 metų pabaigoje bendruomenė nutarė pagrindinį dėmesį skirti Vilkaviškio miesto įvaizdžio kūrimui bei miesto gatvių, šaligatvių, poilsio ir sveikatingumo infrastruktūros gerinimui.

Kviečiame visus Vilkaviškyje gyvenančius, dirbančius ar iš jo kilusius žmones prisijungti prie bendruomenės veiklos ir kartu kurti savo miestą.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ