Adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškis
Telefonas: 865503232
El. paštas: dalius.n@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalius Nešukaitis
http:/www.bendruomene.lt/svetaine/vilkaviskis

 Gegužės 11d. (šeštadienį) į Vilkaviškio miesto bendruomenės suorganizuotą jau 26-tą dviračių žygį susirinko 175 dalyviai. Dalyvių registracijos duomenimis iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės į Lankeliškius išriedėjo 150 dviratininkų, kiti dalyviai prisidėjo prie renginio organizavimo.

Iš toliausiai į žygį atvyko Vincas Petraitis iš Anglijos. Dviračiais iš Kauno (86 km) atvažiavo Vilius ir Artūras Gribauskai bei Ieva ir Dovilė Draugelytės. Gausiausia žygio šeimyna - Bardijavskiai (6 asm.) taip pat atvyko iš Kauno, tarp jų ir jauniausias visų iki šiol buvusių žygių dalyvis 7 mėn. Kajus Bardijavskis. Vyriausiam žygio dalyviui Juozui Nešukaičiui iš Vilkaviškio 90 m., tai taip pat visų žygių rekordas. Jauniausias dviratininkas, savarankiškai nuvažiavęs visą maršrutą, - 6 metų Aronas Romanenko iš Vilkaviškio. Gausiausia šiame žygyje buvo Vilkaviškio pradinės mokyklos 3A klasės bendruomenės 19 žmonių komanda iš Vilkaviškio, vadovė Jūratė Pečiukonienė.

Žygio pabaigoje prie Paežerių dvaro sodyboje Vilkaviškio bendruomenė tradiciškai dalyvius vaišino turistine sriuba, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti odontologijos klinikos „NEODENTA“ ir bendruomenės įsteigti prizai.

 Dalius Nešukaitis, vienas iš žygio organizatorių

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja: 

Partneriams:

G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“, 

D.Gudeliauskienės suburtiems savanoriams.

Rėmėjams:

UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius,

Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.

Už pagalbą dėkojame:

Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui,

Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui,

maketuotojai Indrei Lauciūtei,

gėlininkei Jolantai Dirgėlienei,

Vilkaviškio policininkams.

Už turistinė sriubą dėkojame bendruomenės „ūkio“ komandai.

Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Vilkaviškio miesto bendruomenė įsikūrė 2005 metais. Nuo 2006 metų bendruomenė organizuoja Vandens šventes, kurios vyksta prie Paežerių ežero ir dviračių žygius, kurie vyksta du kartus per metus - pavasarį ir rudenį. Pavasarinis žygis - "Dviračiu į plukių žydėjimą", paprastai vyksta paskutinį balandžio sekmadienį, o rudeninis - "Dviračiu į auksaspalvį rudenį", rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje.

2011 metų pabaigoje bendruomenė nutarė pagrindinį dėmesį skirti Vilkaviškio miesto įvaizdžio kūrimui bei miesto gatvių, šaligatvių, poilsio ir sveikatingumo infrastruktūros gerinimui.

Kviečiame visus Vilkaviškyje gyvenančius, dirbančius ar iš jo kilusius žmones prisijungti prie bendruomenės veiklos ir kartu kurti savo miestą.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ